Wahoo Powerlink Zero to pedały szosowe posiadające obustronny lub jednostronny pomiar mocy. Wywodzą się od modelu Wahoo Speedplay Zero. SPEEDPLAY ZERO cechuje się łatwym obustronnym wpięciem. niskim uniesieniem nad oś oraz regulowanym ruchem pięty. Pedał wyprodukowano ze stali nierdzewnej wraz ze zintegrowanym system bloków zapewniając maksymalne przenoszenie mocy i wyjątkową trwałość. 

  

Waga pedałów z miernikiem mocy to łącznie 276 g (138 g na pedał). Czujnik posiada transmisję danych Bluetooth Dual oraz ANT+ pozwalającą na przesyłanie danych do zgodnych urządzeń takich jak liczniki czy zegarki oraz aplikacje treningowe takie jak Zwift, Rouvy czy Traineroad. 

  

Dzięki temu, że miernik mocy umiejscowiony jest w pedałach możemy łatwo przekładać go pomiędzy rowerami, co umożliwi trenowanie z pomiarem mocy niezależnie od wybranego roweru. Pełne naładowanie baterii wystarczy nawet na 75 godzin pracy. Dodatkowym atutem jest kompatybilność z wszystkimi wcześniejszymi blokami SPEEDPLAY ZERO. W wersji z dwustronnym pomiarem oprócz danych dotyczących mierzonej mocy i kadencji transmitowany jest także rozkład mocy pomiędzy stronami.

   

Po połączeniu z trenażerem Wahoo KICKR ROLLR wskazania miernika mocy POWRLINK ZERO mogą sterować obciążeniem trenażera.

  

  

   

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Zbieramy cookies. Akceptujesz naszą politykę?