GPS-Tracker for Brose
Ostatnie sztuki w magazynie
Strona ma formę katalogu i nie jest powiązana ze stanem magazynowym

GPS-Tracker for Brose

849,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

GPS Tracker - POWUNITY System śledzenia roweru elektrycznego z silnikiem BROSE

 

Pasuje do rowerów Specialized z centralnym silnikiem BROSE

Kompletny system do śledzenia roweru elektrycznego, działa na terenie Unii Europejskiej.

System POWUNITY składa się z GPS trackera, karty SIM i aplikacji mobilnej i jest doskonałym zabezpieczeniem przed kradzieżą Twojego e-roweru.

GPS Tracker jest zintegrowany za pomocą karty SIM z europejskimi sieciami danych. W ten sposób możesz wyświetlić współrzędne lokalizacji swojego e-roweru w dowolnym momencie i w całej Europie. W przypadku kradzieży, Niewidzialny Bohater aktywnie informuje Cię i ostrzega w telefonie. Bez względu na to, w jakim państwie UE się znajdujesz.

Transmisja współrzędnych GPS do telefonu komórkowego odbywa się za pośrednictwem GPRS u. GSM. W pierwszym roku POWUNITY zapłaci za transfer danych. Po bezpłatnym roku opłata wynosi 3,95 € / miesiąc. Może być aktywowana bez zobowiązań i co miesiąc, jeśli chcesz korzystać z GPS trackera, na przykład tylko w miesiącach letnich. Płatność odbywa się z aplikacji w telefonie.

Jeśli akumulator roweru elektrycznego zostanie wyjęty, dodatkowa bateria dołączona do trackera GPS zapewnia niezbędną energię. Dodatkowa bateria zapewnia pracę w trybie gotowości przez 2 tygodnie i aktywne śledzenie ponad 12 godzin. Tracker znajduje się w trybie gotowości, gdy rower się nie porusza. W praktyce żywotność baterii zdalnego roweru elektronicznego wynosi od 12 godzin do 2 tygodni.

Zakres dostawy:

GPS Tracker wraz z kartą SIM (zasięg sieci w całej Europie!)

Połączenie kablowe do silników BROSE

dodatkowy akumulator

Aplikacja mobilna

instrukcje instalacji

taśma montażowa

Opaski kablowe

Roczny bezpłatny transfer danych (w całej Europie)

Następujące 2 funkcje są obecnie w wersji BETA i zostaną udostępnione w nadchodzących miesiącach za pośrednictwem aktualizacji aplikacji:

Nagrywanie trasy i dziennik trasy

Buddy Finder

Dzięki zintegrowanemu dziennikowi trasy możesz zapisywać, zapisywać i eksportować trasy nawet bez komputera pokładowego. Dzięki Buddy Finder możesz udostępniać współrzędne GPS znajomym i członkom rodziny.

Uwaga:

  1. Aplikacja w języku Niemieckim lub Anglielskim, język Polski w przygotowaniu
  2. Gniazdo do którego podłączasz system BIKE TRAX w większości rowerów jest domyślnie wyłączone, przez co BIKE TRAX nie jest ładowany. Włączenie gniazda to szybka i prosta usługa wykonywana w serwisie rowerowym serwisującym rowery elektryczne. Gniazdo musi zostać włączone poprzez zmianę ustawień w systemie komputera obsługującego silnik Twojego roweru.
  3. System BIKE TRAX posiada baterię podtrzymującą, dzięki niej nawet z wyciągniętą baterią Twój rower cały czas będzie widoczny. Dbaj o to by bateria podtrzymująca była naładowana. W okresie gdy nie używasz roweru (np. zimą) co pewien czas włączaj rower by doładował baterię podtrzymującą systemu BIKE TRAX. Najlepiej doładowywać baterię raz na 2-3 tygodnie. Stan baterii podtrzymującej zawsze możesz sprawdzić w swojej aplikacji BIKE TRAX.

Zdjęcia mogą odbiegać nieznacznie od stanu rzeczywistego produktu a w szczególności od koloru i specyfikacji produktu.

Przedstawione informacje o produktach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Akceptujemy następujące metody płatności:

-> DotPay (karty debetowe i kredytowe, przelewy bankowe i inne)
-> Tradycyjny przelew bankowy
-> Przy odbiorze - kurier za pobraniem lub odbiór osobisty w sklepie
-> e-raty Santander
Sposób dostawy Cena brutto Uwagi
Odbiór osobisty w wybranym sklepie 0,00 zł
Paczkomat Inpost 15,00 zł
Kurier przedpłacony 25,00 zł
Kurier za pobraniem 35,00 zł


Transport sklepu rower gotowy do eksploatacji


50,00 zł Na terenie Krakowa
100,00 zł Do 100 km od Krakowa
0,00 zł Do 150 km od Krakowa, zamówienie o wartości powyżej 10 000 zł. Towarów nie znajdujących się w promocji lub wyprzedaży
300,00 zł Od 150 km do 300 km od Krakowa, zamówienie o wartości powyżej 10 000 zł. Towarów nie znajdujących się w promocji lub wyprzedaży
0,00 zł Od 150 km do 300 km od Krakowa, zamówienie o wartości powyżej 20 000 zł. Towarów nie znajdujących się w promocji lub wyprzedaży

Zbieramy cookies. Akceptujesz naszą politykę?