Serwis rowerowy

Prosimy o załączenie co najmniej jednego zdjęcia roweru

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ROWMIX F.H.U., Barbara Barutowicz z siedzibą w Krakowie (30-716) przy ul. Przewóz 2, zarejestrowaną w Krakowie, nr NIP: 679-105-04-79, nr REGON: 350872482 na potrzeby i w zakresie niezbędnym do korzystania przeze mnie z usług świadczonych przez ROWMIX F.H.U., Barbara Barutowicz, w tym na przekazywanie moich danych osobowych podmiotom trzecim, przy pomocy których ROWMIX F.H.U., Barbara Barutowicz świadczy usługi związane z realizacją zamówień oraz obsługą płatności.

W trosce o klientów cierpiących na brak czasu lub możliwości , aby dostarczyć swoje jednoślady do punktu serwisowego, wprowadzamy do naszej oferty usługi serwisu rowerów wraz z odbiorem i dostarczeniem roweru do domu.

Procedura realizacji usługi serwisu z dowozem do domu sprowadza się do sześciu prostych kroków:

 1. Wypełnienie formularza zamówień, znajdującego się w dalszej części tej strony.
 2. Telefoniczna weryfikacja zamówienia przez naszego konsultanta, wraz z ustaleniem terminu odbioru roweru/ów. Zazwyczaj kontaktujemy się do 8 godzin roboczych od przesłania formularza.
 3. Odebranie roweru/ów przez naszego kierowcę z wyznaczonego przez Klienta miejsca.
 4. Telefoniczna weryfikacja dokładnych kosztów usługi serwisowej oraz wymienianych części.
  Czynności serwisowe zostają podjęte dopiero po akceptacji przez Klienta wszystkich kosztów.
  W przypadku braku akceptacji i rezygnacji z wykonania naprawy, klient jest zobowiązany do poniesienia kosztów usługi transportowej.
 5. Ustalenie terminu realizacji usługi serwisowej przez mechanika oraz przeprowadzenie czynności serwisowych. Termin realizacji zazwyczaj wynosi 3-5 dni roboczych od dnia odebrania roweru i akceptacji kosztów naprawy.
  Po dokonaniu naprawy klient jest zobowiązany do poniesienia całkowitych jej kosztów, na tym etapie nie ma już możliwości rezygnacji z usługi serwisowej oraz zamontowanych części dedykowanych.
 6. Dostarczenie przez naszego kierowcę do wyznaczonego przez Klienta miejsca gotowego roweru/ów, płatność gotówką.

Zbieramy cookies. Akceptujesz naszą politykę?