O nas

Nasza firma powstała na początku lat 90'tych ubiegłego wieku w Krakowie. Zrodzona została z narastającej potrzeby innego, wyjątkowego podejścia do oczekiwań rynku i wymagających odbiorców.

Od początku istnienia firmy przyjęliśmy filozofię działania, w myśl której nie sprzedajemy naszym Klientom rowerów, nart, czy innego sprzętu sportowego. My dobieramy odpowiednie rower do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Serwisy znajdujące się przy naszych sklepach rowerowych, świadczą usługi dla Klientów, dbając o odpowiedni stan, regulację wszystkich mechanizmów i służąc rekomendacjami odnośnie użytkowania. Każdy Klient obsługiwany jest w pełni indywidualnie i co najważniejsze, może liczyć na dużą wiedzę oraz doświadczenie naszych pracowników.

specialized_concept_store_4945e.JPGW miarę rozwoju naszej firmy wzrastała zarówno ilość punktów sprzedaży, jak i bogactwo oferowanego asortymentu. Wszystko po to, aby zapewnić Państwu pełny wybór i obsługę, i to jak najbliżej miejsca zamieszkania. W chwili obecnej nasz krakowski sklep rowerowy oferuje bardzo duży wybór jednośladów w cenach od około trzystu do kilkunastu tysięcy złotych, a wszystko to dostępne jest w naszych sklepach rowerowych od ręki. Równie bogata jest oferta pozostałego sprzętu sportowego. Z myślą o naszych Klientach w naszym salonie Specialized Concept Store uruchomiliśmy centrum testowe, w którym można wypożyczyć do testów rowery marki Specialized z najwyższej półki. Nasz salon rowerowy wyposażony jest również w profesjonalne studio BG Fit. Prócz tego służymy poradą wszystkim odwiedzającym nas Gościom, zarówno w dziedzinie eksploatacji posiadanych rowerów i innego sprzętu sportowego, jak i rekomendacjami dla osób, które dopiero zaczynają myśleć o zakupie nowego.

Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra, prowadząca sklep i serwis rowerowy w wielu miejscach w Polsce, jest do Państwa dyspozycji we wszystkich dostępnych placówkach. Firma zrodzona z rodzinnej pasji przenosi tę atmosferę na cały obsługujący Państwa zespół i z takim samym zaangażowaniem oczekuje wszystkich Państwa u nas.
Zapewniamy Państwu wszystko związane z renomowanymi markami rowerowymi: Specialized, Giant, Merida, Unibike zarówno zakup wybranego modelu, jak również kompleksowe naprawy i doradztwo oraz każdy element wyposażenia czy część zamienną. W sezonie zimowym prowadzimy serwis narciarski maszynowy, wykonujemy go na profesjonalnej linii serwisowej Reichmann i KT do odnawiania nart. Dla wymagających Klientów mamy do zaproponowania również ręczny serwis narciarski.

Jeśli szukacie Państwo czegoś innego lub jesteście zainteresowani przystępną ceną także gwarantujemy zadowolenie.

Na życzenie dostrajamy rowery do indywidualnych potrzeb w oparciu o podzespoły tak renomowanych producentów, jak: Camelbak, Shimano, Sram, Zipp, DT Swiss, Sigma, VDO, Topeak, Lezyne, Rockshox, Fox, SKS, Uvex, Scicon, Cateye, Park Tool, Hamax, Ok Baby, Finish Line, Rolhoff, Tacx, Fizik by Sidas, Burley, Infini, Ortlieb, Tubus, Ergon, Abus, Stan’s No Tubes

W sieci naszych sklepów można zakupić odzież rowerową renomowanego producenta, marki Endura, dobrać okulary światowego lidera, marki Oakley czy zamontować nawigację rowerową Garmin.

Oczywiście bogaty zestaw tych produktów znajduje się w ciągłej sprzedaży – zapraszamy Państwa do zapoznania się z rozbudowanym asortymentem naszego sklepu i zakupu produktów, których poszukujecie.

Odwiedź nasze sklepy

Sklep ROWMIX

ul. Życzkowskiego 5,
31-864 Kraków

logo.png
Sklep Specialized Concept Store ROWMIX

ul. Zakopiańska 72,
30-418 Kraków

pngegg.png
Sklep rowerowy - oddział Katowice

ul. Chorzowska 216D,
40-101 Katowice

pngegg.png

Zbieramy cookies. Akceptujesz naszą politykę?