ZOBACZ CENNIK

Pragniemy, aby każdy kto ceni sobie aktywność fizyczną – również w okresie zimowym – mógł dzięki naszym usługom zyskać pewność, że na co dzień korzysta ze sprzętu sprawnego oraz w pełni dostosowanego do jego indywidualnych potrzeb i parametrów. Dlatego też zachęcamy Państwa, aby skontrolować stan techniczny sprzętu poprzez oddanie go w ręce naszych ekspertów.

diagnostyka siły wypięcia

Podstawą funkcjonowania naszego serwisu narciarskiego jest profesjonalne urządzenie do badania diagnostycznego wiązań Jetbond. Jest to jeden z dwóch takich przyrządów dostępnych w Krakowie! To dzięki niemu mamy pełną pewność, że nasze działania są poprawne i pozwolą Państwu w jeszcze większym stopniu cieszyć się efektywną jazdą po stoku.

regulacja siły wypięcia

JAK TO DZIAŁA?
Maszyna ta jest w stanie precyzyjnie ustalić na jaką wartość należy wyregulować wiązania. Zestaw narciarski (narta, wiązanie, but) zostaje umieszczony na specjalnym stanowisku pomiarowy. Wówczas wprowadzone zostają dane dotyczące m.in. wagi i umiejętności osoby dla której dany sprzęt jest przeznaczony. Wtedy Jetbond ustala wartości na jakich powinny zostać ustawione siły wypięcia.

Po dokonaniu wstępnej regulacji następuje cykl pomiarowy. Wówczas system diagnostyczny wywiera nacisk na buta wpiętego w wiązania. Czyniąc to w różnych płaszczyznach ma możliwość dokonania korekcji pierwszej regulacji. Proces pomiarowy ma na celu określenie rzeczywistych sił działających na układ narciarz-but-wiązanie-narta, które z reguły nie są adekwatne do ustawień na skali DIN.

regulacja siły wypięcia

CZY WARTO KORZYSTAĆ Z SERWISU NARCIARSKIEGO W KRAKOWIE?
Badanie, kończy się wydrukiem potwierdzającym przeprowadzenie kompletnego serwisu narciarskiego w Krakowie. Dokument ten jest ważny przez 1 rok i może być wymagany przez firmy ubezpieczeniowe, które przy zawieraniu polisy ubezpieczeniowej oczekują takiego potwierdzenia (za granicą przepis ten funkcjonuje od dłuższego czasu).

Istotny jest również aspekt bezpieczeństwa na stoku, czyli perfekcyjne ustalenie rzeczywistej siły wypięcia (często różni się ona od parametrów uwzględnionych w podobnych zestawach).

Jeżdżąc na stokach "unijnych" musimy liczyć się z tym, że w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia i konieczności odtransportowania do szpitala, sprzęt sportowy zostanie oplombowany i poddany ekspertyzie technicznej. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowego ustawienia siły wypięcia i braku certyfikatu (co pozwala uzyskać nasz serwis narciarski) potwierdzającego badanie techniczne, roszczenia z tytułu polisy ubezpieczeniowej mogą okazać się bezpodstawne!

W przypadku, gdy ekspertyza wskaże na winę sprzętu i jednocześnie stwierdzi zgodność wartości parametrów ustawionych na urządzeniu JETBOND określonych w certyfikacie z parametrami ustawionymi na wiązaniach - mamy pełne prawo do odszkodowania, a nawet do roszczeń w stosunku do producenta.

Mimo zaawansowanych technologii jakie obecnie stosują wiodący producenci sprzętu sportowego, nie mamy 100 % pewności, że jest on niezawodny. Każde ryzyko możemy jednak minimalizować. Wiele osób aspektu bezpieczeństwa nie traktuje z dostateczną powagą, a przykre rozczarowanie i krytyczna refleksja przychodzą zwykle po smutnych wydarzeniach: mamy zmarnowany urlop, narażamy się na poważne konsekwencje finansowe, jesteśmy wyłączeni z aktywności zawodowej i -nie rzadko - pozostajemy z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu.

regulacja siły wypięcia

ILE TO KOSZTUJE?
Dbamy o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów - nie pobieramy żadnych opłat związanych z dostosowaniem i regulacją zakupionego w naszym sklepie sprzętu. Każdy zestaw zakupiony w sieci handlowej ROWMIX w chwili zakupu zostaje BEZPŁATNIE poddany regulacji na urządzeniu JETBOND.

Zapewniamy również coroczne odnawianie ważności certyfikatu - usługa jest odpłatna, ale dla Klientów ROWMIX-u stosowane są ceny preferencyjne.

Taki serwis narciarski, przeprowadzany w naszym krakowskim warsztacie, pozwoli uzyskać niezbędne dokumenty.

Sprzęt zakupiony poza siecią naszych sklepów również poddajemy diagnostyce. Dla Klientów poszukujących porady lub konsultacji technicznej jesteśmy pod stałą dyspozycja telefoniczną: 12 38 48 235

SERWIS RĘCZNY

 

Wszystkim Klientom ROWMIX-u zapewniamy możliwość sprawdzenia stanu technicznego sprzętu. Szczycimy się tym, że jako jedni z niewielu prowadzimy ręczny serwis narciarski w Krakowie. Nasz personel przeszkolony został w zakresie konserwacji i odnawiania nart przez najlepszych specjalistów z kraju i zagranicy.

Ręczny serwis narciarski daje gwarancję najbardziej optymalnego odnowienia narty przy jak najmniejszej stracie materiału.

Tylko dzięki takiej obróbce - z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi - możliwe jest zachowanie właściwych kątów na krawędziach, najlepsze wtopienie smaru w ślizg (na co pozwala użycie specjalnego "żelazka") - bez ryzyka odparzenia i z gwarancją dłuższego utrzymania się smaru na powierzchni ślizgu.

Wszystkich Klientów chcących zasięgnąć porady i powierzyć sprzęt profesjonalnej opiece naszych specjalistów, zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły pod numerem telefonu: 12 38 48 235

profesjonalny montaż i regulacja wiązań

Szczycimy się tym, że jako jedni z niewielu prowadzimy ręczny serwis sprzętu. Nasz personel przeszkolony został przez najlepszych specjalistów z kraju i zagranicy w zakresie konserwacji i odnawiania nart.

podcinanie krawędzi od spodu

Dzięki umiejętnościom i doświadczeniu naszych pracowników oraz zastosowaniu materiałów najwyższej jakości GWARANTUJEMY najwyższą jakość wykonanej usługi.
Ręczny serwis daje gwarancję najbardziej optymalnego odnowienia narty, z jak najmniejszą stratą materiału.

smarowanie nart na gorąco

Tylko dzięki ręcznej obróbce z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi możliwe jest zachowanie właściwych kątów na krawędziach, najlepsze wtopienie smaru w ślizg z użyciem specjalnego "żelazka" bez ryzyka odparzenia i z gwarancją dłuższego utrzymania się smaru na powierzchni ślizgu.
Dla wszystkich Klientów chcących zasięgnąć porady i powierzyć sprzęt profesjonalnej opiece naszych specjalistów, zapraszamy do naszego serwisu.
Szczegóły pod numerem telefonu: 12 38 48 235

narzucanie wybranych przez Klienta kątów ostrzenia
smarowanie na gorąco

DIAGNOSTYKA I KONSERWACJA MASZYNOWA  

Serwis narciarski w Krakowie to również diagnostyka i konserwacja maszynowa. Stanowi doskonały kompromis pomiędzy niską ceną a wysoką jakością usługi. Dodatkową zaletą jest krótki czas jej wykonania.

Wielofunkcyjne urządzenie, którym dysponujemy, pozwala odnowić nawet bardzo zaniedbany sprzęt. Zardzewiałe krawędzie i szereg rys w ślizgach nie będą dłużej przeszkodą. Mimo zautomatyzowania procesu odnowienia narty, konieczne jest doświadczenie osoby obsługującej maszynę. Nieprawidłowy dobór parametrów podczas obróbki krawędzi czy powierzchni ślizgów może w znacznym stopniu skrócić żywotność nart. Zbyt duże straty materiału mogą ograniczyć ilość możliwych do przeprowadzenia renowacji. Właśnie dlatego takie zadanie należy powierzyć specjalistom z ROWMIX.

Podczas odnawiania nart w naszym serwisie maszynowym zwracamy szczególną uwagą na odpowiedni dobór czasu i sposobu obróbki poszczególnych powierzchni, dbając jednocześnie o to, aby osiągnąć jak najlepszy wynik przy jak minimalnej stracie materiału.

W przypadku jakichkolwiek pytań – jesteśmy do Państwa dyspozycji!

narzucenie kąta 88 stopni na maszynie

Wielofunkcyjne urządzenie, którym dysponujemy pozwala odnowić nawet bardzo zaniedbany sprzęt. Zardzewiałe krawędzie i szereg rys w ślizgach nie stanowią problemu.

równanie ślizgu narty

Mimo zautomatyzowania procesu odnowienia narty, konieczne jest doświadczenie osoby obsługującej maszynę. Nieprawidłowy dobór parametrów podczas obróbki krawędzi czy powierzchni ślizgów, może w znacznym stopniu skrócić żywotność nart. Zbyt duże straty materiału mogą ograniczyć ilość możliwych do przeprowadzenia renowacji.

podcinanie krawędzi od spodu

USŁUGA

CENA PLN

MONTAŻ/DOPASOWANIE

    MONTAŻ WIĄZAŃ NARCIARSKICH (WIERCONE)

  70,00 a

    MONTAŻ WIĄZAŃ NARCIARSKICH (BEZ WIERCENIA)

  50,00 b

    MONTAŻ WIĄZAŃ SNOWBOARDU (INSERT)

60,00

    MONTAŻ WIĄZAŃ SNOWBOARDU (WKRĘT)

60,00

    DEMONTAŻ WIĄZAŃ

od 10,00

    REGULACJA WIĄZAŃ (DOPASOWANIE)

  40,00 c

MASZYNOWY SERWIS NART

    OSTRZENIE NART + WYRÓWNANIE + SMAROWANIE

90,00

    DUŻY SERWIS NART (REGENERACJA), (WYRÓWNANIE, ZALEWANIE UBYTKÓW, OSTRZENIE, SMAROWANIE, NAKŁADANIE STRUKTURY)

140,00

RĘCZNY SERWIS NART

    OSTRZENIE KRAWĘDZI RĘCZNIE

100,00

    SMAROWANIE NART (PODSTAWOWE)

50,00

    SMAROWANIE SPORTOWE (DODATKOWE)

od 40,00

    WYRÓWNANIE ŚLIZGU

od 35,00

    NAKŁADANIE STRUKTURY

50,00

    DUŻY SERWIS RĘCZNY (WYRÓWNANIE, ZALEWANIE UBYTKÓW, OSTRZENIE, SMAROWANIE, NAKŁADANIE STRUKTURY)

200,00

    ZALEWANIE RĘCZNE – CENA DO UZGODNIENIA

  30,00 d

    PIERWSZE SMAROWANIE (SMAROWANIE NOWO ZAKUPIONYCH NART)

50,00

RĘCZNY SERWIS SNOWBOARDU

    DUŻY SERWIS SNOWBOARDU (OSTRZENIE, ZALEWANIE, WYRÓWNANIE, SMAROWANIE)

250,00

    MAŁY SERWIS SNOWBOARDU (OSTRZENIE, WYRÓWNANIE, SMAROWANIE)

200,00

    SMAROWANIE SNOWBOARDU (PODSTAWOWE)

60,00

    ZALEWANIE RĘCZNE – CENA DO UZGODNIENIA

  30,00 e

    PIERWSZE SMAROWANIE (SMAROWANIE NOWO ZAKUPIONEGO SNOWBOARDU)

60,00

DIAGNOSTYKA WIĄZAŃ

    DIAGNOSTYKA WIĄZAŃ NARCIARSKICH

50,00

POZOSTAŁE USŁUGI

    WKLEJKA

od 80,00

    WYMIANA KLAMRY W BUCIE (BEZ MATERIAŁU)

od 30,00

    MONTAŻ OKUĆ KPL. DO SNOWBOARDU (BEZ MATERIAŁU)

od 30,00

    MONTAŻ OKUĆ DO NART 1 SZT. (BEZ MATERIAŁU)

od 15,00

    INNE WEDŁUG ROBOCZOGODZINY (BEZ MATERIAŁU)

1h = 100,00


a – w zależności od modelu nart i wiązań. Cena od 70,00 do 200,00

b – w zależności od modelu nart i wiązań. Cena od 50,00 do 100,00

c – w zależności od modelu wiązań. Cena od 40,00 do 60,00

d – w zależności od stopnia uszkodzenia ślizgu. Cena od 30,00 do 80,00

e – w zależności od stopnia uszkodzenia ślizgu. Cena od 30,00 do 80,00

Odwiedź nasze sklepy

Sklep ROWMIX

ul. Życzkowskiego 5,
31-864 Kraków

logo.png
Sklep Specialized Concept Store ROWMIX

ul. Zakopiańska 72,
30-418 Kraków

pngegg.png
Sklep rowerowy - oddział Katowice

ul. Chorzowska 216D,
40-101 Katowice

pngegg.png

Zbieramy cookies. Akceptujesz naszą politykę?