Poszukujemy do pracy osobę na stanowisko "mechanik rowerowy". Praca przez cały rok w serwisie Specialized Brand Store Katowice. Przede wszystkim cenimy sobie atmosferę w pracy oraz szczerość, całej reszty jesteśmy w stanie się nauczyć, ale znajomość tematów serwisowych i mechaniki rowerów jest konieczna przynajmniej w stopniu średnio zaawansowanym.

Coś o warunkach:

- Praca w godzinach 11-19, sob 10-15, jedna sobota w miesiącu wolna, a w tygodniu jeden dowolny dzień.

- Miejsce pracy: ul. Chorzowska 216D Katowice, zaraz przy Parku Śląskim.

- Praca w ciągle rozwijającej się firmie z rowerami marek premium

- Świetnie wyposażony i przygotowany serwis

- Praca przy rowerach z serii premium

- Samodzielne stanowisko

- Możliwość rozwoju poprzez szkolenia i pracę w doświadczonym gronie pracowników

- Rabaty pracownicze po okresie próbnym

- Umowa o pracę lub inna forma zatrudnienia.

- Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii w zależności od wygenerowanego obrotu na serwisie

Wymagania i obowiązki:

- Doświadczenie na stanowisku serwisant rowerowy

- Znajomość branży rowerowej ( miło będzie jeśli znasz się na silnikach Brose)

- Przyjmowanie i naprawa rowerów z szacunkową wyceną usługi

- Dobra organizacja pracy

- Dbałość o szczegóły i porządek na serwisie

- Przygotowywanie nowych rowerów do sprzedaży

- Komunikatywność i otwartość na ludzi

- Pozytywne nastawienie do życia

- Samodzielność w podejmowaniu decyzji

- Aktywne korzystanie z roweru

CV można przesyłać na email:

specialized.katowice@rowmix.com.pl

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz