Mariusz Kozak zajął 3. miejsce w elicie mężczyzn na Bike Maraton w Obiszowie!

Nasi zawodnicy i zawodniczki startowali w nieco mniej typowych odmianach kolarstwa.

Paulina Jach poradziła sobie świetnie na zawodach cross triathlon rangi Mistrzostw Polski zajmując 3. miejsce open i wygrywając swoją kategorię wiekową.

Michał Kamiński po raz kolejny pokazał, że świetnie czuje się również na szutrach i wygrał rywalizację na M Liga Gravel!

Adam Wójcik po raz kolejny wygrał Wyścig pod Przehybę.

Podium uzupełnił Dawid Nytko, a na 5. miejscu został sklasyfikowany Maciej Kołakowski. Panowie zajęli odpowiednio 1. i 2. miejsce w kategorii wiekowej.

Wacław Szwarc okazał się najlepszy w kategorii M6A.

Mariusz Kozak 3., a Michał Kamiński 5. w elicie na Bike Maraton Kowary zaliczanego do Pucharu Polski XCM!

Marek Olszewski po defekcie ukończył rywalizację na 13. miejscu.

Michał Kamiński wygrał, a Karol Sładek zajął 2. miejsce na jeździe indywidualnej na czas podczas Szosowy Klasyk pod Przełęcz Okraj!

Świetny wynik Karola Rożka na Nova Vysocina Arena Tour w Czechach.

Na wyścigu kategorii UCI C2 Karol zajął 8. miejsce, cały czas jadąc w pierwszej grupie!

Ambitny Wacław Szwarc zaliczył bardzo udany start w Rajcza Tour. W swojej kategorii wiekowej wygrał 3 etapy i tym samym klasyfikację generalną wyścigu!

Mimo skromnego składu, nasi zawodnicy i zawodniczki po raz kolejny pokazali siłę na Bike Atelier MTB Maraton w Psarach.

Grzegorz Półtorak 9. w M50

Dawid Nytko drugi rok z rzędu triumfatorem Karpackiego Wyścigu Kurierów dla Amatorów!

Dzięki solidnej pracy całej drużyny, udało nam się nie odpuścić żadnej z akcji zaczepnych i doprowadzić do finiszu z peletonu, który padł łupem Dawida. W pierwszej grupie znaleźli się jeszcze Wacław Szwarc, Marcin Mucha i Jan Pilch, którzy ulokowali się odpowiednio na drugim, piątym i trzecim miejscu w swoich kategoriach wiekowych. Konrad Rykała zajął 6. miejsce w kategorii M5, a Dawid Nytko dodatkowo wygrał premię sprinterską i zajął 2. miejsce na premiach lotnych.