·         Kluczem do większego komfortu, mniejszych obrażeń i większej mocy wyjściowej są nasze ergonomicznie zaprojektowane, przetestowane naukowo cechy Body Geometry - łuk podłużny, klin szpotawości i spersonalizowane wkładki z guzikiem śródstopia. Zastosowane jednocześnie, te trzy cechy optymalizują ustawienie biodra, stopy i kolana, jednocześnie ograniczając ruchy kolan w kierunku środkowym / bocznym i utrzymując dobre krążenie aż do palców stóp.

·         Zgłoszona do opatentowania konstrukcja zapięcia zabezpiecza stopę przed ekstremalnymi wysiłkami poza siodłem, stabilizując śródstopie i zapobiegając bocznemu przesuwaniu.

·         Dyneema® jest umieszczana pomiędzy warstwami syntetycznymi i TPU w celu utworzenia nierozciągliwych stref dla uzyskania doskonałego przylegania i komfortu.

·         Najsztywniejsza i najlżejsza podeszwa FACT Powerline™ maksymalizuje transfer mocy. Indeks sztywności: 15.0

·         Niezależne aluminiowe pokrętła BOA® li2 FIT, umożliwiające regulację w trakcie jazdy, dożywotnia gwarancja BOA®.

·         Konstrukcja zapiętka PadLock™ stabilizuje piętę i pomaga podczas przyspieszania.

·         Antypoślizgowy, wymienny bieżnik na pięcie z wewnętrznym prowadzeniem śrub dla bezpieczeństwa.

·         Ergonomiczna konstrukcja Form Fit zapewnia dużo miejsca na palce oraz odpowiednie przyleganie.

·         Nakrętki zatrzasków ze stopu tytanu można obracać, ustawiając bloki o 5 mm do tyłu, mocowanie bloków na trzy śruby pasuje do większości pedałów szosowych.

·         Przybliżona waga: 220g

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Zbieramy cookies. Akceptujesz naszą politykę?