W maju 7R Rowmix Team brał udział w licznych rywalizacjach.

Na międzynarodowym wyścigu BIKE Festival Garda Trentino 2022 we Włoszech Karol Rożek był 19, a Mariusz Kozak 32.

Klasyk Beskidzki padł naszym łupem! Katarzyna Wełna zdominowała rywalizację kobiet, a Adam Wójcik po raz wtóry nie miał sobie równych na finałowym podjeździe. Tuż za Adamem na metę dotarł Mateusz Mucha, wygrywając kategorię M1. Zwycięstwa Kasi oraz Adama, a także znakomite miejsca pozostałych zawodników, dały nam zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej.

Na czeskim ŠELA Sport - ŠELA Marathon nasi kolarze górscy pokazali moc!

Karol Rożek zajął 6., a Mariusz Kozak 17. miejsce.

Marek Olszewski był 2. open i 1. w kategorii wiekowej na dystansie classic Bike Maraton, problemy techniczne niestety wyeliminowały Michała Kamińskiego z walki o czołowe pozycje.

Karol Sładek zajął 2. miejsce open na Cisowianka Mazovia MTB Marathon w Puławach.

Eliminacje Mistrzostw Świata Amatorów w ramach Majka Grand Fondo były dla nas słodko-gorzkie. Zwyciężyliśmy w klasyfikacji drużynowej, ale mimo ciągłej, aktywnej jazdy z przodu, żadnemu z naszych zawodników nie udało się zabrać do decydującego odjazdu. Harcownicy okazali się tego dnia lepsi, a nam pozostała walka o wysokie lokaty po finiszu z peletonu.

W sobotę 14 maja nasi zawodnicy stanęli na trasie Klasyku Annogórskiego. Pagórkowata trasa i piękne okoliczności przyrody zagwarantowały fajne ściganie.

Po dzielnej walce:

Mateusz Mucha wygrywa w kategorii i 2 open

Wacław Szwarc 3. w kategorii,

Andrzej Jarosz 6. w kategorii,

Jan Pilch 14. w kategorii,

Konrad Rykała 16. w kategorii.

Zostaliśmy najlepszą drużyną Bike Atelier MTB Maraton w Zdzieszowicach, zaliczanego do Pucharu Polski XCM.

Po dwóch edycjach objęliśmy prowadzenie w drużynowej klasyfikacji generalnej.